SIKÇA SORULAN SORULAR

Altınbaş Üniversitesi mezunlarına özel yeni bir etkileşim kanalı olan, Altınbaş Network platformuna altinbasuni.network websitesinden Facebook, Linkedin veya Google hesabınızla kolayca üye olabilirsiniz.

Altınbaş Üniversitesi mezunları için yeni bir etkileşim kanalı olan Altınbaş Network platformu sayesinde, düzenlenen etkinliklerden haberdar olabilir, iş ilanlarını görüntüleyip, başvuru yapabilir, diğer mezunlar ile etkileşime geçebilir veya güncel mezun fırsatlarını takip edebilirsiniz.

Güncel telefon numarası, e-mail adresi, çalışma durumu gibi bilgilerinizi Mezun Veri Tabanından https://op.altinbas.edu.tr/alumni linkinden güncelleyebilirsiniz. Mezun Veri Tabanına giriş yapmadan önce, mezun email adresinizi güncellemelisiniz.

Altınbaş Network platformundaki iş ilanlarına dilerseniz platform üzerinden, dilerseniz de aracı websitesi ile başvuru yapabilirsiniz.

  1. https://reset.altinbas.edu.tr adresine giriş yapınız.
  2. E-Posta hesap yönetimi Yol Haritası üzerinde bulunan Mezun seçeneğinden giriş yapınız.
  3. Altınbaş Mezun Mail Sisteminde sizden istenilen bilgileri doldurunuz.
  4. Bu adımlar sonrasında sistemde kayıtlı e-mail adresinize gelecek olan kullanıcı adı ve şifreniz ile mezun e-mail adresinize erişim sağlayabilirsiniz.

Şifrenizi unuttuysanız, yenilemek için yukarıdaki adımları uygulamanız yeterlidir. Şifrenizin üç ayda bir kullanım süresinin dolduğunu unutmayınız. 

Mezun ID kartınızı, websitemizdeki Mezun ID Kart formunu doldurarak veya mezun email adresinizi güncelledikten sonra, Mezun Veri Tabanına https://op.altinbas.edu.tr/alumni/ giriş yaparak, Mezun ID Kart butonundan talep edebilirsiniz.

Transkript veya diploma taleplerinizi ogrenciisleri@altinbas.edu.tr adresine iletmeniz yeterlidir.

Mezun avantajlarını, websitemizden veya Altınbaş Network platformundan takip edebilirsiniz.