EKİBİMİZ

FULYA AKSU
Mezunlar ile İlişkiler Ofisi
Daire Başkanı

Doç. Dr. Fulya Aksu, 2011 yılında Ankara Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Doktora derecesini almıştır. 2016 yılından itibaren Altınbaş Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde Doçent Doktor unvanıyla görev almaktadır. Ek olarak Aksu, Aralık 2020 tarihinden itibaren Altınbaş Üniversitesi Toplumsal Cinsiyet ve Kadın Çalışmaları Merkezi (TOKAMER) Direktörü olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Ocak 2023’te Altınbaş Üniversitesi Mezunlar ile İlişkiler ve Uluslararasılaşma Ofisi’nin direktörlüğüne atanmıştır. Ocak 2023 yılından itibaren Daire Başkanı olarak görevini sürdürerek kazandığı tecrübeleriyle Altınbaş Üniversitesi mezunlarının en iyi şekilde faydalanması için çalışmalarını sürdürmektedir.

KERİM ERAY SÖYLEMEZ
Mezunlar ile İlişkiler Ofisi
Uzmanı

Kerim Eray Söylemez, 2019 yılında Altınbaş Üniversitesi İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünden ve 2020 yılında Anadolu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi bölümünden mezun olmuştur. Eğitim hayatına İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Tezli Yüksek Lisans programıyla devam etmektedir. 2021 Kasım ayı itibariyle, Altınbaş Üniversitesi Mezunlar ile İlişkiler ve Uluslararasılaşma Daire Başkanlığı’nda Uzman pozisyonunda çalışmaktadır.

BEYZA NUR TÜYSÜZ
Mezunlar ile İlişkiler Ofisi
Uzman Yardımcısı

Beyza Nur Tüysüz, 2022 yılında Altınbaş Üniversitesi İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olmuştur. 2022 Aralık ayı itibariyle, Altınbaş Üniversitesi Mezunlar ile İlişkiler ve Uluslararasılaşma Daire Başkanlığı’nda Uzman Yardımcısı pozisyonunda çalışmaktadır.

Mezunlar ile İlişkiler Ofisi Asistanları

ZEHRA ÇİFTÇİ
Endüstri Mühendisliği – 21’

YAREN NİSA ÇALIŞKAN
Yazılım Mühendisliği – 21’